На Бадњи дан, у четвртак, 6. јануара 2022. године, Његово Преосвештенство Епископ нишки г. Арсеније служио је Свету Архијерејску Литургију у храму Светог Великомученика Пантелејмона у Нишу.

Преосвећеном Епископу саслуживало је братство овог светог храма - протојереј-ставрофор Живорад Маринковић, парох други, протојереј Дејан Глишовић, парох трећи, протојереј-ставрофор Јован Илић, свештеник у пензији, протојереј Небојша Вујић, старешина храма, протојереј Златко Василић, Архијерејски намесник други нишки, јереј Срђан Ђурашиновић, парох пети, јереј Бојан Величковић, парох четврти, протођакон Далибор Мидић и ђакон Никола Ераковић. За певницом су појали ученици Богословије Св. Кирила и Методија у Нишу.

Пре почетка Свете Евхаристије, Преосвећени Владика је у чин чтеца рукопроизвео Петра Јовановића, ученика пете године Богословије Св. Кирила и Методија у Призрену. На крају службе, Његово Преосвештенство се, честитајући празник, обратио сабраним вернима пригодном беседом.