DSC 0173Благословом Његовог Преосвештенства Епископа нишког Г. Арсенија, Православна Епархија нишка је отворила посебан жиро рачун на који би сви људи великог срца могли да дају свој допринос у хуманом чину изградњи кућа вишечланим породицама у Општини Медвеђа.
Ово је само један од корака који је Епархија нишка предузела за вишечлане породице поменуте Општине .
Преосвећени Владика нишки Г. Арсеније је недавно био на састанку са Министром за рад, запошљавање, борачка и социјална питања, један од договра тог састанка је отварање жиро рачуна за изградњу кућа вишечланим породицама у Медвеђи.
У пројекту поред Епархије нишке и Министарства, учествује и Општина Медвеђа и Емисија "Кућа од срца"
Број жиро рачуна на који сви људи великог срца и добрe воље могу да помогну у изградњи кућа је: 200-3220000101002-46  ПОШТАНСКА ШТЕДИОНИЦА