Његово Преосвештенство Епископ нишки Г. Г. Арсеније освештао је у уторак, 2. јула 2019. године нову Црквену књижару Православне Епархије нишке “Свети цар Константин” у Нишу.

Преосвећеном Владики саслуживало је братство нишког Саборног храма Силаска Светог Духа на апостоле: протојереј-ставрофор Бранислав Цинцаревић, старешина Саборног храма протојереј-ставрофор Ненад Микић, протојереј Миодраг Павловић, архијерејски намесник први нишки, протојереј Борислав Стаменковић, протојереј Дејан Арсић, протојереј Владица Савић и управник Епархијског централног магацина протођакон Стеван Кричка.

Нова Епархијска продавница, која је од уторка 2. јула отворена, налази се у Обреновићевој улици у ТЦ "Калча" у пешачкој зони. Отворена је сваког радног дана од 08:00 до 20:00 и суботом од 08:00 до 14:00 часова.
{oziogallery 1992}