02.09.2012.Bogoslovija1Прве недеље септембра, Преосвећени Епископ нишки Господин Др Јован посетио је Богословију Светих Кирила и Методија у Нишу и у храму Васкрсења Господњег служио Свету Архијерејску Литургију. Епископу су саслуживали Ректор ове установе, протојереј-ставрофор Милутин Тимотијевић као и сви професори који су у свештеничким чиновима. У наставку Литургије одслужен је молитвени призив Светог Духа на почетку нове школске године. Том приликом је о. Ректор поздравио Епископа, а затим је Владика Јован изнео слово поуке професорима и ђацима пожелевши им добар успех и благословен почетак школске године.

02.09.2012.BogoslovijaНакон Литургије одржан је радни састанак Преосвећеног Владике Јована са наставним особљем током којег су разматрани актуелни проблеми ове црквено-просветне установе и могућности за што бољи њен рад. Затим је уследила трпеза љубави.

Протојереј ставрофор Милутин Тимотијевић