donjaУ суботу, 24. јуна 2017. године, Његово Преосвештенство Епископ рашко-призренски Г. Теодосије, администратор Епархије нишке, служио је свету Литургију у храму Успења Пресвете Богородице у Доњој Врежини.

Епископу је саслуживало братство храма, протосинђел Стефан (Чупић)-духовник манастира Сићево, секретар Епархијског управног одбора-протојереј Дејан Арсић, јерођакон Павле (Пајић), протођакон Стеван Кричка-секретар Епископа.

На светој Литургији, протојерејским чином, Епископ Теодосије одликовао је досадашњег јереја Владана Стојановића, старешину овог светог храма.

Велики број верника приступио је светим Тајнама Христовим.

По светој Литургији, Епископ Теодосије пригодном беседом поздравио је све сабране честитавши им данашњи празник и поучивши их.

Љубављу братства ове светиње, заједничарење је настављено трпезом љубави. {oziogallery 1449}