У понедељак, 29. новембра 2021. године, у просторијама Историјског архива, који се налази у оквиру Нишке тврђаве, одржана је изложба под називом "Конкордатска криза у Нишу 1937. године".

Изложба је плод сарадње нишког Историјског архива и Православне Епархије нишке, а под покровитељством Министарства културе и информисања Републике Србије. Изложбу је отворио Његово Преосвештенство Епископ нишки г. Арсеније, а затим су уследила излагања директорке Историјског архива Ниш Снежане Радовић, аутора изложбе Душана Андрејевића, као и протођакона Далибора Мидића, управника Музеја црквених старина Епархије нишке. Такође, изложби је присуствовао и командант Копнене војске Србије, генерал-потпуковник Милосав Симовић.

Овом изложбом приказано је како је у овим крајевима доживљена Конкордатска криза, односно последичне околности и смутње које су обележиле овај период наше историје.