CvetiZitoradjaУ Храму Светих Апостола Петра и Павла, улазак Господа Исуса Христа у Јерусалим прослављен је литургијски у присуству великог броја деце, која су љубављу, песмом и молитвом поздравила свога Спаситеља. Светом Литургијом началствовао је пречасни протонамесник Александар Стојиљковић, уз саслужење високопречасних протојереја Ђукана Оровића и Хаџи Трајка Стојковића, пензионисаног протонамесника Србољуба Стаменковића и пречасног јереја Војкана Радовановића. За певницом су појали вероучитељи Горан Антанасковић и Радован Цветановић са дечијим хором наше Цркве. Молитвено учешће узео је и верни народ са мноштвом деце. Својом беседом протонамесник Александар поучио је верни народ о значају радости сусрета са Господом, постом, молитвом, распећем и на крају васкрсењем. Примивши Свето Причешће верни народ са децом молитвено је учествовао у освећењу врбице, коју је осветио отац Ђукан, након чега је пререзао славски колач. Поневши благослов и радост Господњег празника отишли смо својим домовима.