Парох горњебријањски: јереј Немања Младеновић
Тел.: 0643749431
Е-пошта: -

Јереј Немања Младеновић рођен je 12. марта 1995. године у Лесковцу, од оца Саше и мајке Иванке. Основну школу завршио је у Лесковцу. Уписује Богословију Светих Кирила и Методија у Нишу, а по завршеној Богословији 2016. године уписује Православни богословски факултет Универзитета у Београду, на коме дипломира 2021. године. Са благословом Преосвећеног Епископа нишког Г. Арсенија ступа у брак са Тамаром Цветковић у новембру 2020. године.

У ђаконски чин рукоположио га је Епископ нишки Арсеније 21 . јуна 2021. године у саборном храму у Лесковцу, истог месеца Преосвећени Владика га рукополаже за презвитера у храму Свете Тројице у Власотинцу. По благослову Његовог Преосвештенства Епископа нишког г. Арсенија постављен је за пароха горњебријанског.