У недељу Светих Отаца, 2. јануара 2022. године, Његово Преосвештенство Епископ нишки г. Арсеније служио је Свету Архијерејску Литургију у нишком Саборном храму.

Преосвећеном Епископу су саслуживали протојереј-ставрофор Милутин Тимотијевић, бивши ректор Богословије Св. Кирила и Методија, протојереј-ставрофор Бранислав Цинцаревић, старешина Саборног храма, протојереј-ставрофор Влајко Грабеж, свештеник у пензији, јеромонах Варнава (Радусиновић), клирик Епархије сремске, протојереј-ставрофор Ненад Микић, парох први нишки, протојереј Борислав Стаменковић, парох трећи нишки, протојереј Миодраг Павловић, Архијерејски намесник први нишки, протојереј Владица Савић, парох пети нишки, јереј Владе Капларевић, службеник Епархије нишке, протођакон Стеван Кричка и протођакон Ђорђе Филиповић.

На крају Свете Евхаристије, Преосвећени Владика је, у духу и традицији ове празничне недеље, сабраној деци поделио припремљене празничне пакетиће.