Са благословом Епископа нишког Господина Јована, у среду друге недеље Великог–Васкршњег поста 12. марта 2014. године, у малом Саборном храму Светих Архистратига у Нишу, обављена је исповест свештенства архијерејског намесништва првог нишког. Чину исповести претходила је Света Литургија Пређеосвећених Дарова.

prvonamesnistvoniskoПо благослову Његовог Преосвештенства Епископа нишког Господина Јована, свештенике је исповедио и о значају свете Тајне покајања који она има за сваког од нас, поучио архимандрит Дионисије Пантелић.

Архимандрит Дионисије Пантелић

После исповести одржан је братски састанак. Реферат је прочитао свештеник Александар Миленковић. Свештенство је у разговору са својим Епископом Јованом имало прилику да се посаветује о конкретним проблемима везаним за парохијски живот, и прими архипастирску поуку.