DrugonamesnistvoБлагословом Епископа нишког Господина Јована, 14. марта 2014. године, на дан свете преподобномученице Евдокије, одржано је братско сабрање и исповест свештенства другог архијерејског намесништва нишког, у храму светих царева Константина и Јелене, у Нишу.

По одслуженој Светој Литургији Пређеосвећених Дарова, на којој је учешће узело свештенство другог намесништва нишког, пригодну беседу одржао је исповедник високопречасни протојереј-ставрофор Боги Цветковић, који је надахнуто говорио о значају свете тајне исповести .

По завршеној исповести, у сали храма, одржан је братски састанак свештенства на којој је свој реферат на тему ''Пастирско служење у време кризе'' изложио сабраним свештеницима пречасни јереј Жељко Живковић.
Сабрање је завршено трпезом љубави и у међусобном разговору свештенства са Архипастиром, који је упутио духовне поуке које се тичу пастирског служења као и о савременим проблемима пастира, на које наилазе на раду на Њиви Господњој.

Протојереј-ставрофор Боге Цветковић