Благословом Епископа нишког Господина Јована, 19. марта 2014. године, у храму светог великомученика и исцелитеља Пантелејмона у Нишу, одржано је братско сабрање и исповест свештенства трећег архијерејског намесништва нишког.

namesnistvotreceНакон Свете Литургије Пређеосвећених Дарова, на којој је учешће узело свештенство трећег намесништва нишког, непосредну и поучну беседу одржао је исповедник високопречасни протојереј-ставрофор Радован Петровић.

На братском састанку свештенства свој реферат на тему ''Свештено-пастирска служба у светлу Евхаристије'' изложио сабраним свештеницима пречасни јереј Иван Симић након чега је уследила плодна дискусија на отворене теме.

Сабрање је завршено трпезом љубави и у међусобном разговору свештенства са Архипастиром.

Протојереј - ставрофор Радован Петровић