DSC03986У суботу 21.марта 2015. године у малом Саборном храму светог архангела Гаврила у Нишу, свету архијерејску Литургију служио је Његово Преосвештенство Епископ нишки Господин Јован уз саслужење свештенства чланова Епархијског савета Епархије нишке. По светој Служби све верне сабране као и чланове Епархијског савета Епископ је поздравио богонадахнутим речима. Након свете Литургије у просторијама Епархијског двора одржана је редовна седница Епархијског савета, најширег Црквеног тела Епархије.На седници су размотрени сви аспекти духовног и материјалног деловања Епархије.Прочитани су извештаји о грађевинским подухватима широм Епархије.Усвојен је завршни рачун Епархије као и предлог буџета за наредну годину.

Његово Преосвештенство Епископ нишки Г.Г.ЈОВАН