EdiktZatvaranjeУ препунуј сали НЦПД „Бранко“ је песмом Тон Деспоти дочекала Његово Преосвештенство епископа нишког Г.Г. Јована који је својим доласком увеличао затварање фестивала. На последњем дану нишка публика је имала част да слуша следеће хорове: Византијска појачка група са Свете Горе, хор „Timotei Popovici” из Румуније, хор МФТИ (универзитетски хор физико-техничког факултета) из Русије и НЦПД „Бранко“. Како је фетивал почео литургијом на празник Педесетнице био је ред да се и заврши литургијом. На празник Св. Цара Константина и царице Јелене Епископ нишки Г.Г. Јован је уз саслуживање великог броја свештенства и монаштва служио свету Литургију на којој су сви здружени хорови увеличали овај празник. Присутни хорови су били гости храма и хора Св. Цара Константина и царице Јелене. Након одслужене Литургије хорови су задовољни и пуни утисака отишли својим кућама напомићу да би волели да учеству и за две године на фестивалу.

ЗАВРШНО ВЕЧЕ ФЕСТИВАЛА ,,МУЗИЧКИ ЕДИКТ,,

ПРОМОЦИЈА МУЛТИМЕДИЈАЛНОГ ДИСКА - ДРУГО ВЕЧЕ МУЗИЧКОГ ЕДИКТА

ОТВОРЕН ФЕСТИВАЛ „МУЗИЧКИ ЕДИКТ“