DSC07208Света Архијерејска Литургија у Куршумлији

У недељни дан, 16. октобра, Преосвећени Епископ нишки Господин Др Јован посетио је Куршумлију и у храму Свете Тројице са свештенством косаничког Архијерејског намесништва служио Свету Архијерејску Литургију. Многобројни верници су узели молтвено учешће у Светој Литургији, али највећа радост била су деца која су се причестила Телом и Крвљу Господа нашег Исуса Христа и која су се радосно окупила око свога Владике који им је на молитвено сећање поводом тог сусрета поклонио Дечији молтвеник. Децу је Владика позвао да слушају своје родитеље и наставнике, а одрасле да се по безазлености угледају на децу. После богослужења Владика се задржао у разговору са свештенством које га је поближе упознало са стањем у топличком намесништву.

DSC07215DSC07220

DSC07240DSC07227