20191128 092051 185 27 128 46 945

Издања Православне Епархије нишке биће изложена на 56. Нишком сајму књига од 2. до 8. децембра 2019. године, потврдио је за Радио Глас протођакон Стеван Кричка, управник Епархијског централног магацина.

На сајму ће бити изложена сва дела у издању Епархије, а љубитељи писане речи, посебно духовне и историјске тематике моће ће да се упознају и са најновијим издањима која су изашла из штампе пре 64. Међународног београдског сајма књига.

Више о овим делима можете погледати ОВДЕ.

Више о издањима погледајте или преслушајте на следећим линковима:

ВИДЕО: Монографија "Историја Православне Епархије нишке" представљена на Сајму књига у Београду

ВИДЕО: Књига "Саборна црква у Нишу" представљена на Сајму књига у Београду

Читаоница: Представљање монографије "Историја Православна Епархије нишке" ђакона Далибора Мидића

Катихета Ивица Живковић о 64. Међународном сајму књига у Београду

56. НИШКИ САЈАМ КЊИГА одржава се ове године од 2. до 8. децембра у Спортској хали „Чаир”. Радно време сајма је од 10 до 20 сати.

Свечано отварање ове традиционалне сајамске манифестације је у понедељак, 2. децембра 2019. године, с почетком у 18 часова.

Нишки сајам књига и графике је манифестација посвећена књизи, читаоцима, издавачима и штампаријама, као и другим актерима књижевног и културног живота Ниша и Србије.