Парох први: протојереј Предраг Радосављевић
Тел.: 0641970042

Протојереј Предраг Радосављевић рођен је 16. августа 1979. године у Крушевцу, од оца Добрице и мајке Љиљане. Основну школу завршио је у Глободеру, након чега уписује Богословију светог Петра Цетињског на Цетињу. 4. новембра 2001. године ступа у брак са Радицом Савић са којом има троје деце. У чин ђакона рукоположен је 8. новембра 2001. године у манастиру светог великомученика Димитрија у Дивљани, руком Његовог Преосвештенства епископа нишког Иринеја. У презвитерски чин рукоположен је 18. новембра 2001. године у манастиру светог Романа у Ђунису и постављен за пароха рутевачког. 2011. године премештен је на пету парохију при храму светих Константина и Јелене у Нишу. 30. јула 2007. године одликован је чином протонамесника.

Парох други: јереј Драган Стефановић
Тел.: 0642939827
Е-пошта: -

Јереј Драган Стефановић рођен је 20. маја 1980. године у Крушевцу од оца Мирослава и мајке Милке. Основну школу завршио је у Коњуху, након чега уписује Богословију светих Кирила и Методија у Призрену. 23. новембра 2003. године ступа у брак са Јеленом Петронијевић са којом има двоје деце. Рукоположен је у чин ђакона 25. априла 2004. године у храму светог великомученика Георгија у Крушевцу, руком Његовог Преосвештенства епископа нишког Иринеја. У презвитерски чин рукоположен је 19. септембра 2004. године у храму светог Јована Крститеља у Трмчарима и постављен на мозговску парохију.

Парох трећи: протојереј Владан Стојановић
Тел.: 0652230631

Протојереј Владан Стојановић рођен је 10. фебруара 1973. године у Нишу, од оца Момчила и мајке Љубинке. Основну и средњу школу завршио је у Нишу, након чега завршава Богословски институт у Београду. 14. јуна 1998. године ступа у брак са Јеленом Ружић са којом има четворо деце. Рукоположен је у чин ђакона 7. децембра 2008. године у храму светих Архангела у Нишу, руком Његовог Преосвештенства епископа нишког господина Иринеја. У презвитерски чин рукоположен је 23. октобра 2011. године у храму светог великомученика Прокопија у Прокупљу, руком Његовог Преосвештенства епископа нишког Јована и бива постављен на парохију у Доњој Врежини.

Ђакон Ранђел Стошић, професор богословије