zlatkoМагистар теологије Златко Милковски на последњем часу веронауке у 1. полугођу правио је са децом Божићне честитке. У изради ових прелепих честитки за Божић учествовала су деца нижих разреда из ОШ"Иван Горан Ковачић" у Нишкој Бањи и ученици од 1. до 8. разреда ОШ"Витко и Света" у Гаџином Хану.
У истуреном одељењу ОШ"Иван Горан Ковачић" у насељу Никола Тесла од ових честитки приређена је изложба за родитеље. Родитељи који су погледали изложбу били су одушевљени креативношћу своје деце и лепотом честитки. Постоји иницијатива да се следеће године од оваквих и сличних Божићних честитки организује на градском нивоу продајна изложба где ће сав новац од купљених честитки ићи у црквени фонд за почетак изградње Храма Св.Василија Острошког у нишком насељу Дуваниште. Но на епископу је да о овоме одлучи.