MilenaBiberovicПрославу светог Саве у Прехрамбено-хемијској школи и ове године је организовала Милена Биберовић,проф.верске наставе у сарадњи са професорима српског језика,
Миљаном Глигоријевић, и музичке културе, проф. Кларом Станковић. Ове године,приредбу је употпунило и гостовање познате етно-групе ''Нишко Зоне'',као и дивни гласови ученица ове школе,Наталије Стојановић и Мануеле Манчић, које похађају секцију за црквено појање проф.верске наставе.
Истог дана,у О.Ш.''Јастребачки партизани''-Мерошина, приредбу су улепшали и дечји гласови секције за црквено појање коју води поменута професорка у школи,и који певају при цркви светог Романа у Мерошини. У оквиру овог кратког извештаја можете видети снимке са приредбе и слике.

.