У храму Светог Великомученика Георгија на Ненадовом камену у Луковској Бањи прослава Храмовне славе почела је Светом Литургијом од 8.00 којом је началствовао јереј Слободан Илић и молитвеним учешћем ученика основне школе Милоје Закић у Луковској бањи, верног народа као и туриста који лече своје болести у Богом дарованој лековитој води.
LukovskaBanjaЗа певницом је појао Никола Милосављевић ученик трећег разреда Богословије Светог Кирила и Методија у Нишу.
Беседу је произнео служашчи свештеник са нагласком на то колика је велика љубав и незлобивост деце, и њиховој достојности за Свето Причешће.
После заамвоне молитве уследило је резање славског колача који су припремили и ове године радници ,,Планинке" на челу са директором Луковске Бање Господином Жарком Ђурићем и Председником М.З. Луковска Бања Гораном Стевановићем .

По завршетку Свете Литургије испред Светог Храма, приређена је трпеза љубави и братско дружење уз прелеп поглед на бању и околину.