11062022SABORNA

У суботу, 11. јуна 2022. године, у навечерје празника Силаска Светога Духа на Апостоле, Његово Преосвештенство Епископ нишки г. Арсеније служио је свечано празнично бденије у нишкој Саборној цркви, која овај празник прославља и као своју храмовну славу.

Преосвећеном Епископу саслуживали су протојереј-ставрофор Димитар Крцев, клирик Охридске Архиепископије, протојереј-ставрофор Бранислав Цинцаревић, старешина Саборног храма, протојереј Миодраг Павловић, Архијерејски намесник први нишки, протојереј Златко Василић, Архијерејски намесник други нишки, протојереј Предраг Радосављевић, старешина храма Светог Цара Константина и Царице Јелене у Нишу, протојереј Ђорђе Димић, војни свештеник, протођакон Ђорђе Филиповић и протођакон Стеван Кричка.