И ове 2015. Године као и предходних година, Васкрсење Господа нашега Исуса Христа – Пасха, прослављено је веома торжествено уз богослужење свештеника нишкобањских и присуства верног народа.
У страснтној седмици било је свакодневних богослужења. На Велики Понедељак служена је Литургија Пређеосвећених Дарова.
На Велики Уторак и Благовести служена је Литургија Св. Јована Златоустог са вечерњом службом.
На Велику Среду служена је Литургија Пређеосвећених Дарова, а поподне у 17 часова вршена је Света Тајна Јелеосвећења на којој је присуствовало доста верника.
На Велики Четвртак је служена Литургија Св. Василија Великог, а поподне Јутрење Великог Петка, са читањем 12. Страстних Јеванђеља.
На Велики Петак ујутро су служени Царски Часови, а поподне у 16 часова Вечерње са изношењем Плаштанице, у 22 часова служено је Јутрење са Статијама, а око поноћи је било присутно доста омладине.
VaskrsНа Велику Суботу служена је Литургија Св. Василија Великог са почетком у 08 цасова.
На Васкрс око поноћи донели смо Благодатни Огањ у наш храм, а Васкрсно богослужење је почело у 06 часова Васкршњем Јутрењем, а у наставку Божанственом Литургијом Св. Јована Златоустог. Васркшњу посланицу прочитао је протојереј-ставрофор Добривоје Митровић. Причестило се око 150. хришћанских душа.
На Велики Понедељак и Уторак служена је Св. Литургија са почетком у 08 часова.