DSC0248

На Крстовдан, у уторак, 18. јануара 2022. године, Његово Преосвештенство Епископ нишки г. Арсеније служио је Свету Архијерејску Литургију у храму Св. Цара Константина и Царице Јелене у Нишу.

Преосвећеном Епископу саслуживали су протојереј Предраг Радосављевић, старешина храма, протојереј Небојша Оровић, парох први при овом светом храму, јереј Драган Стефановић, парох четврти, протонамесник Мирослав Бошњак, парох осми, јереј Стефан Цинцаревић, парох седми, јереј Бојан Крстић, парох трећи, протођакон Стеван Кричка и ђакон Ранђел Стошић.

По благослову Његовог Преосвештенства, вернима се пригодном беседом обратио јереј Стефан Цинцаревић, парох седми при овом храму.

На крају Свете Евхаристије, Преосвећени Владика је извршио чин великог освећења воде.