У Недељу другу по Пасхи, познату и као Томину Недељу, 1. маја 2022. године, Његово Преосвештенство Епископ нишки г. Арсеније служио је Свету Архијерејску Литургију у нишком храму Светог Цара Константина и Царице Јелене.

Преосвећеном Епископу саслуживали су протојереј Небојша Оровић, парох први при овом храму, протојереј Предраг Радосављевић, старешина храма Светог Цара Константина и Царице Јелене, протојереј Дејан Арсић, секретар ЕУО Епархије нишке, протонамесник Мирослав Бошњак, парох четврти, јереј Драган Стефановић, парох девети, јереј Бобан Димитријевић, парох шести, јереј Стефан Цинцаревић, парох пети, протођакон Ђорђе Филиповић, ђакон Димитрије Маринковић и ђакон Ранђел Стошић.

Након читања одређене Јеванђељске перикопе, јереј Драган Стефановић је, по благослову Његовог Преосвештенства, поучио сабране верне пригодном беседом.

ЈЕРЕЈ ДРАГАН СТЕФАНОВИЋ